100% Hydrolyzed Beef Isolate Peptides - Scitec Nutrition

Výrobca: Country Life

100% Hydrolyzed Beef Isolate Peptides je hovädzí hydrolyzovaný proteín s 83% podielom bielkovín. Je získaný z čerstvého hovädzieho mäsa bez použitia hormónov, následne je bielkovina enzymaticky hydrolyzovaná - predtrávená, a preto je jeho vstrebateľnosť a trávenie veľmi rýchle. Obsahuje všetky esenciálne aminokyseliny, žiaden cukor a nízky obsah tuku.

Dlhodobo nedostupný

100% Hydrolyzed Beef Isolate Peptides - hovädzí proteín s 83% podielom predtrávených bielkovín a veľmi rýchlou vstrebateľnosťou

100% Hydrolyzed Beef Isolate Peptides je komplexný proteín zložený z hydrolyzovaných hovädzích peptidov. Je enzymaticky hydrolyzovanou (predtrávenou) hovädzou bielkovinou, čo znamená, že trávenie a vstrebateľnosť sú veľmi rýchle. Pri ich získavaní, pomocou aplikácie tlaku sa získava optimálny hydrolyzát z čerstvého hovädzieho mäsa zo 100% prírodného chovu bez použitia hormónov. 100% Hydrolyzed BEEF je zdrojom všetkých esenciálnych aminokyselín, vrátane tých 9, ktoré si organizmus nedokáže vytvoriť (histidín, izoleucín, leucín, lyzín, metionín, fenylalanín, treonín, tryptofán, valín), a ktoré musíme prijať v potrave.

100% Hydrolized Beef Isolate Peptides

100% Hydrolysed Beef Isolate Peptides je o 390% koncentrovanejším zdrojom bielkovín, než je prvotriedna sviečková s nízkym obsahom tuku. Neobsahuje prídavok kreatínu. Bielkoviny sú zdrojom dusíka a životu dôležitých aminokyselín, ktoré telo potrebuje k množeniu tkanív a ich udržiavaniu. Preto 100% Hydrolysed Beef Isolate Peptides prispieva k rastu a udržiavaniu svalovej hmoty, a tiež k zachovaniu zdravia kostí.

100% Hydrolyzed Beef Isolate Peptides

• obsahuje 100%-nú hovädziu bielkovinu
  • podporuje rast a regeneráciu svalov
  • pomáha udržiavať svalovú hmotu, zachováva zdravé kosti
  • má rýchle trávenie a vstrebateľnosť
  • obsahuje všetky esenciálne aminokyseliny
  • má lahodnú chuť

100% Hydrolized Beef Isolate Peptides

Hydrolyzovaný hovädzí izolát v peptidovej forme, príchute (čokoláda, mandľa), nízkotučný kakaový prášok (10 - 12%), emulgátor (sójový lecitín), zahusťovadlo (xantánová guma), sladidlá (acesulfám K, cyklamát sodný, sukralóza).

Zmiešajte 1 odmerku (30 g) v 250 ml studenej vody, najlepšie po tréningu.

Nutričné hodnoty (príchuť čokoláda-mandle)1 dávka (30 g)
Energetická hodnota 479 kJ / 114 kcal
Tuky 1,5 g
   z toho nasýtené mastné kyseliny 0,5 g
Sacharidy < 0,5 g
   z toho cukry 0 g
Bielkoviny 25 g
Vláknina < 0,5 g
Soľ 0,41 g

Neprekračujte dennú odporúčanú dávku. Nesmie sa používať ako náhrada pestrej stravy. Skladujte mimo dosahu malých detí.

Informácie pre alergikov: Vyrábané v zariadení, ktoré spracúva mlieko, sóju, vajcia, lepok, arašidy, orechy, ryby a kôrovce.

Vegetariánsky nie
Hlavná kategória Hovädzie beef proteíny
Bez umelých sladidiel nie
Bez GMO nie
Metóda spracovania proteínu hydrolyzát
Zdroj proteínov hovädzie
HS kód 18069070: -- Prípravky na výrobu nápojov obsahujúce kakao
Forma práškový
Právna kategória výrobku Potraviny na osobitné výživové účely
Ostatné kategórie Proteíny
Proteíny na rast svalov

Recenzie od zákazníkov 100% Hydrolyzed Beef Isolate Peptides - Scitec Nutrition

Prezeráte si:100% Hydrolyzed Beef Isolate Peptides - Scitec Nutrition

Je dosť sladký a hustý, niečo ako keď roztopíte jahodovo-tvarohový nanuk, ale dá sa to optimalizovať väčším množstvom vody. Na druhej strane oceňujem, že je asi naozaj ľahšie stráviteľný.

Travilo mi ho asi tak 3 hodiny. Chuť (chocolate-almond) hrozná, ostavali mi hrudky, a ešte aj cena je vysoka. Nevidim dôvod prečo ho kupovať zase. O prinose hovädzich proteinoch sa da diskutovat, ale tento je duplom o nicom.

Balenie (g) Príchuť Hodnotenie Cena Špeciálna cena Skladom