100% Beef Aminos - Universal Nutrition

100% Beef Aminos je zmes hovädzích aminokyselín z vysokokvalitného hovädzieho mäsa s vysokým obsahom proteínového izolátu, koncentrovaného albumínu a extraktu z argentínskej hovädzej pečene. Ich aminokyselinový profil má široké spektrum aminokyselín, ktoré sú nevyhnutnými stavebnými blokmi na ochranu a rast svalových buniek.

Dlhodobo nedostupný

100% Beef Aminos: aminokyseliny z najkvalitnejšieho hovädzieho mäsa, ktoré poskytnú vašim svalov ideálny základ k rastu

100% Beef Aminos je zmes aminokyselín z kvalitného hovädzieho mäsa s vysokým obsahom proteínového izolátu, koncentrovaného hovädzieho albumínu a extraktu z argentínskej hovädzej pečene. Každá tableta obsahuje široké spektrum vysoko koncentrovaných aminokyselín, rovnako ako mnoho ďalších potrebných a nevyhnutných živín. Každá dávka poskytuje pestrý zdroj aminokyselín získaných výlučne z delikátneho hovädzieho mäsa. Ak 100% Beef Aminos dávkujete pred každým jedlom, zásadne tým zvýšite denný príjem aminokyselín. Využíva totiž anabolický potenciál hovädzieho mäsa a preto vám poskytne ideálny základ k nárastu objemu svalovej hmoty. 100% Beef Aminos je skvelá cesta k využitiu všetkých kvalít hovädzieho mäsa bez akejkoľvek ujmy, ako sú následky z príjmu vysokého obsahu tuku.

100% Beef Aminos a ich výhody

• komplexné aminokyseliny z hovädzieho mäsa
  • obsahuje až 3000 mg najčistejších aminokyselín v jednej dávke
  • podporujú rast svalovej hmoty a jej regeneráciu
  • udržiava pozitívnu dusíkovú bilanciu a anabolický stav organizmu
  • nezaťažujú organizmus a tráviaci trakt
  • majú vysokú využiteľnosť

100% Beef Amino Acid Complex (hovädzí izolát, hovädzí albumín koncentrát, sušená argentínska hovädzia pečeň), fosforečnan vápenatý, mikrokryštalická celulóza, kyselina stearová, stearát horečnatý, sójový lecitín a farmaceutická glazúra.

Užívajte 3 tablety (jedna dávka) s každým jedlom a nezabudnite zapiť dostatočným množstvom vody. V netréningové dni je najlepšie užívať Beef Aminos medzi jedlami.

Nutričné hodnoty3 tablety
L-prolín 5550 mg
L-tyrozín 470 mg
L-serín 1730 mg

Udržujte mimo dosahu detí. Skladujte na chladnom a suchom mieste. Udržiavajte mimo priameho slnečného žiarenia.

Alergénové upozornenie: Vyrábané v podniku, ktorý spracúva mlieko, sóju, vajcia, arašidy, orechy, ryby, kôrovce a pšenicu.

EAN 039442010650
Vyrobené v Spojené štáty
Hlavná kategória Komplexné aminokyseliny
Vegetariánsky nie
Forma tabletkovaný
HS kód 21069092: --- Neobsahujúce mliečne tuky, sacharózu, izoglukózu, glukózu alebo škrob alebo obsahujúce menej ako 1,5 hmotnostného % mliečnych tukov, 5 hmotnostných % sacharózy alebo izoglukózy, 5 hmotnostných % glukózy alebo škrobu
Bez umelých sladidiel nie
Bez GMO nie
Ostatné kategórie Aminokyseliny

Recenzie od zákazníkov 100% Beef Aminos - Universal Nutrition
Prezeráte si:100% Beef Aminos - Universal Nutrition

super beef aminokyseliny,zo zaciatku obrovsky problem s prehltanim,ale da sa na to zvyknut a teraz neni problem 3-4 tbl. naraz :D :D ,...davam si ich kazdy den ! po jedle pred treningom alebo pred spanim.

Tablety Cena Špeciálna cena Skladom
Dôvod zakázania daného výrobku na trh
Dobry, chcel by som sa opýtať prečo tieto aminokyseliny boli zakázané na predaj na našom trhu ?
Dôvod zakázania daného výrobku na trh
Dobrý den, nemáme žádné informace o tom, že by produkt byl zakázán na SK trhu. Tento produkt je dlouhodobě nedostupný.
Hana, Team GymBeam
Užívanie po expirácií
Dobrý deň, môžem doužívať aminos beef tablety, ktorým sa skončila expirácia, môže vzniknúť nejaký zdravotný problém?
Užívanie po expirácií
Dobrý deň, užívanie produktu po skončení exspirácie je na vašom vlastnom uvážení.

Viktória, team GymBeam