1+1 Zadarmo: 90 caps Creatine pH-X - Biotech-90 kaps + 90 kaps

BioTech USA Creatine pH-X (Buffered Creatine Monohydrate) je ideálnym doplnkom výživy pre športovcov. Pri užívaní Creatine pH-X nie je potrebná nasycovacia fáza!

Bežná cena: 0,00 €

Special Price 0,00 €

Dostupnosť: Nie je na sklade

 

Creatine pH-X 90 cps.

zvýšenie sily a energie
kvalitná svalová hmota

BioTech USA Creatine pH-X (Buffered Creatine Monohydrate) je ideálnym doplnkom výživy pre športovcov. Pri užívaní Creatine pH-X nie je potrebná nasycovacia fáza!
Ak k bežným kreatínovým prípravkom pridáme vodu, ich značné množstvo sa premení na kreatinín. Skonzumovaný roztok obsahuje len nízke percento využiteľného kreatínu pre organizmus.

Počas výroby prípravku Creatine pH-X bola zvýšená hodnota pH kreatínových molekúl nad 12. Výsledkom je, že pri zachovaní štruktúry prejde cez tráviaci systém, vstrebáva sa do krvného obehu, a dostáva sa do svalov v pôvodnom stave. Vďaka vysokej hodnote pH (12-14) je využitie Creatine pH-X efektívnejšie ako tradičného kreatínu monohydrátu.

Creatine pH-X sa takmer vôbec nepremení, preto sa skoro 100%-ne využije pre svaly.
Užívanie Creatine pH-X s jednoduchými uhľohydrátmi je účinnejšie, pretože vďaka inzulínovému efektu sa zvýši tempo vstrebávania kreatínu.

Creatine pH-X nezadržiava vodu vo svaloch. Ak budete užívať tradičné kreatín monohydrátové prípravky spolu s Creatine pH-X (čo kľudne môžete, veď len môžu posilniť svoje účinky navzájom), môžete využívať výhody rýchleho vstrebávania a zväčšovania buniek. Výsledkom toho bude nárast sily. Zvýši sa aj intenzita tréningu, na čo bude organizmus reagovať úspešnejším rastom svalov!

S užívaním Creatine pH-X (1,5 gramu denne) sa zvyšuje koncentrácia kreatínu v organizme.

Dve kapsuly obsahujú

Creatine pH-X (Buffered Creatine Monohydrate)-1,5 g.

Balenie

90 cps.

Dávkovanie

Užívajte v tréningové dni 4 kapsuly (2 kapsuly ráno, 2 kapsuly 60 minút pred tréningom), ostatné dni 2 kapsuly ráno. Toto dávkovanie je schválené ÚVZ SR (MZ SR).

Napíšte vlastnú recenziu

Vaše hodnotenie: 1+1 Zadarmo: 90 caps Creatine pH-X - Biotech-90 kaps + 90 kaps

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

 1 hviezda2 hviezdy3 hviezdy4 hviezdy5 hviezd
Kvalita
  • Reload captcha

Položiť otázku o produkte 1+1 Zadarmo: 90 caps Creatine pH-X - Biotech-90 kaps + 90 kaps

  • Reload captcha

* Povinne vyplnené polia

 
Príchuť
Hodnotenie
Počet hodnotení
//Asynchronous click tracking code