Tričko Be Better Be Stronger - GymBeam

Tričko Be Better Be Stronger s krátkym rukávom v čiernej farbe obsahuje nápis "Be Better Be Stronger", v preklade "Buď lepší, buď silnejší". Je určené pre všetkých športovcov, ktorí veria v tvrdú drinu a chcú sa neustále zlepšovať. Je vyrobené zo 100% predpranej bavlny, ktorá nespôsobuje žiadne alergické reakcie pri potení, preto je vhodné na cvičenie aj bežné nosenie.

Dlhodobo nedostupný

Be Better Be Stronger: štýlové tričko pre tých, ktorí chcú byť vždy lepší a silnejší!

Tričko Be Better Be Stronger je "must have" vo vašom šatníku. Samozrejme, len v prípade, že veríte v tvrdú drinu a chcete sa neustále zlepšovať. Obsahuje nápis "Be Better Be Stronger", v preklade "Buď lepší, buď silnejší". Toto tričko v čiernej farbe je vyrobené zo 100% predpranej bavlny Jersey, čo je veľmi kvalitný materiál, a preto sa nehodí len na bežné nosenie, ale aj do fitka. Vďaka kvalitnému materiálu nespôsobuje alergické reakcie pri potení. Táto štýlovka má rebrovaný výstrih, vystuženú pásku za krkom a ramenách. Navyše má toto tričko značky Gildan dvojito prešité rukávy, dolný lém, a žiaden záhyb urpostred, jednoducho, top tričko.

Pre koho je tričko Be Better Be Stronger určené?

Tričko je určené pre všetkých mužov a športovcov, ktorí si potrpia na prvotriedne oblečenie vyrobené z kvalitných materiálov, ako je 100% predpraná bavlna, no dbajú pritom aj na štýl a chcú svetu ukázať, že sa neboja tvrdej driny.

Akú veľkosť si vybrať?

VeľkosťSMLXLXXL
Šírka cez hrudník 45 cm 50 cm 55 cm 60 cm 65 cm
Dĺžka 72 cm 74 cm 75 cm 76 cm 80 cm

Ako sa starať o tričko?

Tričko perte naruby pri teplote 30º C, a v prípade, že ho chcete žehliť, nastavte si miernu teplotu a nežehlite naruby ani cez potlač. Sušte ho v sušičke, len ak ho chcete zmenšiť, inak to neodporúčame, pretože sa môže tak zraziť.

Právna kategória výrobku oblečenie
Sezónnosť sezónne