NITRIX 360 tab. - BSN

Výrobca: BSN

X patrí k najlepším suplementom, ktoré podporujú rast svalovej hmoty a nárast sily súčasne. Obsahuje vysoko účinné kreatíny a je najznámejším a najúspešnejším doplnkom s postupným uvoľňovaním

Dlhodobo nedostupný

Najznámejšia predtréningová pumpa

NITRIX od spoločnosti BSN obsahuje špeciálnu formulu s celodenným účinkom pre zväčšenie objemu svalov a rozširovaniu ciev, zvyšuje prietok krvi svalovými tkanivami a následne prispieva k razantnému zlepšeniu výkonnosti v akomkoľvek type športovej aktivity. Zvyšuje sa prísun a absorpcia kyslíka a maximalizuje sa kapacita, výkon a odolnosť srdca a krvného obehového systému. Vďaka rozšíreným cievam sa zvýši a zrýchli transport živín do svalového tkaniva, ktoré tak dostane dôležité palivo pri vyčerpávajúcom silovom tréningu. Efektívny prietok krvi a živín celým telom zaručí zlepšenie výkonnosti pri športovej aktivite a vynikajúce napumpovanie svalov, posilní odolnosť organizmu proti únave, zlepší schopnosť regenerácie a zmierňuje tuhosť a bolesť kĺbov.

Pre koho je BSN NITRIX určený ?

NITRIX od spoločnosti BSN je určený pre všetkých športovcov, ktorí chcú svoje hranice neustále posúvať. Je vhodný ako pred tréningová pumpa na nabudenie a dosahovaniu vyšších výkonov.

NitrixBSN predtréningová pumpa Gymbeam

Gym Beam má najlcnejší BSN NITRIX 360 tabliet na Slovensku

BSN NITRIX 360 si môžeš kúpiť v 26 e- shopoch. (Zdroj: Heureka.sk)

Základné výhody produktu

• Svetová jednotka medzi NO produktmi
  • Pracuje na princípe katabolizátora – udržiava v tele dlhotrvajúce anabolické reakcie svalového napätia
  • Najlepší suplement pre nárast svalovej hmoty a sily
  • Obsahuje špeciálnu formulu s celodenným účinkom
  • Zlepšuje výkonnosť
  • Má regeneračné účinky po namáhavom tréningu
  • Zmierňuje bolesť kĺbov
  • Posilňuje odolnosť organizmu proti únave

(3 tablety obsahují): ACE3 (triple action nitric oxide matrix) - 3000 mg (l-arginine AKG, l-arginine ethyl ester a l-citruline) vitamin B9 - 200 mcg CRTS2 - 1565 mg (AVPT - CEE beta-alanine, sodium creatine phosphate matrix, creatine alpha amino-n-butyrate) Phosphoplexx (di-calcium phosphate, di-potassium phosphate, sodium phosphate) NAD (nicotinamide adenine dinucleotide).

Nitrix BSN predtréningová pumpa Gymbeam

Odporúčané denné dávkovanie NITRIX 360 tabliet sa líši od telesnej hmotnosti športovca.

• Ak vážiš menej ako 70 kilogramov, dávkuj 2 krát denne 2 až 3 tablety.
  • Ak vážiš menej ako 90 kilogramov, dávkuj 3 krát denne 2 až 3 tablety.
  • Ak vážiš viac ako 100 kilogramov, dávkuj 3 krát denne 3 až 4 tablety.

Nitrix sa užívaj na lačno 30 ať 45 minút pred jedlom. Užívanie s potravou môže znížiť jeho účinky. Ak však NITRIX zabudneš zobrať pred jedlom, nepanikár a zabudnutú dávku si daj minimálne dve hodiny po jedle.

Podrobnosti o produkte

Tento produkt sa veľmi rýchlo dostal na vrchol a získal povesť najznámejšieho a najúspešnejšieho NO doplnku vo svete. Tak ako všetky doplnky výživy aj Nitrix obstál vo všetkých testovaniach a je záverom viac než ročného výskumu.  Funguje na tom princípe, že perfektne naštartuje transportný zásobovací systém a zaplaví tak svaly krvou, ktorá je bohatá na živiny, čo spôsobuje anabolický rast svalov a znižovanie tukového tkaniva. Vďaka tomu budú tvoje svaly plnšie a tvrdšie. Táto pred tréningová pumpa neslúži len tým, ktorí túžia po väčších bicepsoch, ale tiež podporuje pohlavnú sviežosť, keďže spôsobuje zvýšený prítok krvi aj do mužského pohlavného orgánu. Ďalšou jeho výhodou je, že opraví aj schopnosť organizmu lepšie využívať živiny zo stravy, a redukuje tak tukové tkanivo. Podľa výsledkov testov bolo u niektorých cvičencov zaznamenaný až 1-3% úbytok tuku.

Nutričné hodnoty Nitrix

Nutričné hodnoty1 dávka (3 tbl)
Kyselina listová 200 mcg
ACE3 (Triple Action Nitric Oxide Matrix3 g
L-Arginine AKG, L-Arginine Ethyl Ester, L-Citrulline
NITRIX proprietárna zmes1,5 g
Phosphoplexx
Fosforečnan vápenatý, hydrogénfosforečnan draselný a fosforečnan sodný
AVPT (Advanced Volumizing & Performance Technology)
Creatine Ethyl Ester-Beta-Alanine Composite (CarnoSyn), Sodium Creatine Phosphate Matrix, Creatinol-O-Phosphate-Malic Acid Interfusion, Creatine AAB (Creatine-Alpha-Aminobutyric Acid Matrix)
CRTS2 (Controlled Release Technology & Support System)
Hydroxypropyl Methocellulse (A Micro-Polymer Hydrophilic Matrix)

Ostatné zložky

Stearát horečnatý a kyselina stearová.

Neobsahuje alergény.

Hlavná kategória Pre-workouty