Mandľové maslo 1000 g - Myprotein

Výrobca: Myprotein

Mandľové maslo Smooth a Crunchy od Myprotein nie je len dokonale lahodným maslom, ale tiež ideálnym prírodným zdrojom zdravých tukov, bielkovín a sacharidov. Je vyrobené len z mandlí a nie sú k nemu pridané žiadne iné prímesi a prísady. Je naturálne a vhodné do objemovej prípravy na zvýšenie kalorického príjmu, ale aj diétnych režimov.

Dlhodobo nedostupný

Mandľové maslo: 100% prírodné, zdravé a chutné

Mandľové maslo je veľmi obľúbené vďaka svojej chuti, ale aj preto, že je výborným prirodzeným zdrojom zdravých tukov, bielkovín a saharidov. Je vyrobené len a len z mandlí. Neobsahuje žiadne iné prímesi a prísady, a dokonca ani počas ich pestovania neboli použité žiadne chemické látky na ošetrenie. Je to zdravý a prirodzený produkt, ktorý je skvelou voľbou pre každého, kto potrebuje zvýšiť dennú dávku zdravých tukov.

Súčasťou tohto mandľového masla sú mono a poly-nenasýtené tuky, ktoré sú veľmi dôležité pre zdravé srdce a srdcovo-cievny systém, taktiež sú vhodným doplnkom pri udržiavaní vyváženej stravy. Kyselina olejová, ktorá sa v ňom nachádza má podobné zdraviu prospešné účinky ako olivový olej a to ju robí dôležitou zložkou proti boju a prevencií ochorení srdca. MyProtein mandľové maslo sa vyznačuje vysokým obsahom bielkovín, čo z neho robí ideálny doplnok pre aktívnych jedincov s podporou vysokokalorickej stravy.

Pre koho je Mandľové maslo - Almond Butter vhodné?

Mandľové maslo - Almond Butter je vhodné a ideálne pre všetkých ľudí, ktorým záleží na tom, aby prijímali zdravú a vyváženú stravu. Má vysoký podiel tuku a je bohaté na vitamíny a horčík. Je ideálne pre aktívnu populáciu, športovcov ale aj tých, cieľom ktorých je schudnúť, pretože je výborným zdrojom bielkovín a zdravých tukov.

Mandle

Výhody mandľového masla

• 100% prírodné mandľové maslo
  • prirodzený zdroj bielkovín až 26 g bielkovín v 100 g
  • neobsahuje soľ, cukor a palmový olej
  • obsahuje 55,5 g zdravých tukov
  • obsahuje len 6,5 g sacharidov
  • je výborným zdrojom vitamínu E a horčíka
  • podporuje a chráni srdce a srdcovo-cievny systém

Balenie

1000 g

Odporúčané dávkovanie

• môžete ho použiť k priamej konzumácii - naberte na lyžicu a priamo zjedzte
  • poslúži vám ako nátierka na tmavý chlieb alebo pečivo, výborne chutí s Nutelou
  • použite ho ako prísadu do koktejlov - chutí s akýmkoľvek gainerom, aj proteínom
  • použite ho na varenie, ako prísadu do ovsených vločiek, do krupičnej kaše, s ovocím atď.

Mandľové maslo

Nutričné hodnoty (smooth)1 dávka (100 g)
Kalórie 627 kcal
Bielkoviny 25,3 g