Kešu maslo 1000 g - Myprotein

Výrobca: Myprotein

Kešu maslo je 100% prírodné maslo z kešu orieškov vyrobené spoločnosťou Myprotein. Kešu maslo obsahuje viac než 20 % bielkovín, zdravé tuky a sacharidy. Neobsahuje žiadne ďalšie prísady, soľ, cukor ani palmový olej.

Dlhodobo nedostupný

Kešu maslo len a len z kešu orieškov

Kešu maslo je skvelé chuťovo, ale je aj výborný prirodzený zdroj zdravých bielkovín, sacharidov a tukov vyrobený z pražených kešu orieškov. Aby vaše srdce zostalo dlho zdravé potrebuje mono-a polynenasýtené tuky. Tieto sú obsiahnuté aj v kešu orieškoch, vďaka čomu sa stávajú skvelou desiatou. Maslo z kešu orechov je tiež ideálnym produktom pre športujúcich ľudí, pretože je prírodným zdrojom bielkovín a je bohatý na kalórie, čo vám umožní doplniť nielen bielkoviny, ale aj spálené kalórie.

Kešu maslo myprotein

Výhody

• 100% prírodné kešu maslo
  • 20% bielkovín v obsahu, až 20,9 g bielkovín v 100 g,
  • minimum sacharidov, len 16,7 g v 100 g
  • Žiadna pridaná soľ, cukor alebo palmový olej

Nutričné hodnoty1 dávka (100 g)
Kalórie 584 kcal
Bielkoviny 20,9 g
Sacharidy 16,7 g
z toho cukry 4,4 g
Tuky 67,2 g
z toho nasýtené 9,5 g
z toho mononenasýtené tuky 48,2 g
z toho polynenasýtené tuky 9,5 g
Fosfor 490 mg
Horčík 240 mg
Železo 5,9 mg
Zinok 5,5 mg

Prípravok nie je určený deťom do 5 rokov a tehotným a dojčiacim ženám. Nežiaduce účinky: Výnimočne u citlivých osôb sa môže objaviť kožná vyrážka alebo podráždenie čriev. Ako prípravok uchovávať: na suchom a tmavom mieste pri teplote do 25 ° C a mimo dosahu detí.

Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Právna kategória výrobku potraviny
Hlavná kategória Orieškové maslá