Gainer Volumass 35 Professional - Scitec Nutrition

Gainer Volumass 35 Professional je unikátny gainer s 35%-ným podielom kvalitných bielkovín z ultrafiltrovaného koncentrátu srvátkovej bielkoviny, priečne-mikrofiltrovaného izolátu srvátkovej bielkoviny, ktoré sú bohaté na obsah bielkovinových mikrofrakcií. Navyše obsahuje kreatínový matrix zabezpečujúci 5 druhov kreatínu, glutamínový matrix a aminokyselinu Taurín.

Dlhodobo nedostupný

Volumass 35 Professional - unikátny gainer s 35%-ným podielom kvalitných bielkovín, obohatený o kreatín komplex, glutamínový matrix a taurín

Gainer Volumass 35 Professional zabezpečuje množstvo živín pre športovcov, ktorí majú zvýšené nároky na ich príjem. Volumass 35 Professional obsahuje v odporúčanej dávke väčšie množstvo kreatínu, čo nahrádza využitý kreatín. Okrem toho zabezpečuje aj kvalitné bielkoviny a vyznačuje sa vysokou kalorickou hodnotou.  35%-ný obsah bielkovín z ultrafiltrovaného koncentrátu srvátkovej bielkoviny, priečne-mikrofiltrovaného izolátu srvátkovej bielkoviny, ktoré sú bohaté na obsah bielkovinových mikrofrakcií. Tým prispieva k zvyšovaniu objemu svalovej hmoty a k jej udržiavaniu. Srvátková bielkovina sa vyznačuje dobrou stráviteľnosťou a vynikajúcim obsahom aminokyselín.

Volumass 35 Professional gainer scitec

Volumass 35 Professional obsahuje ďalšie zložky! „ATTACK“! Multikomponentný Kreatínový Matrix zabezpečuje 5 druhov kreatínu. Je vedecky dokázané, že kreatín v 3g-ových denných dávkach, podporuje výkon pri cvikoch s krátkym časom trvania s výbušnou silou, vykonávaných s veľkou intenzitou, ako je napríklad posilňovanie alebo intervalový kardio tréning. Do formule bol pridaný aj Glutamínový matrix a aminokyselina Taurín.

Kyselina listová prispieva k tlmeniu únavy a vyčerpania, k normálnej syntéze aminokyselín, k normálnej tvorbe červených krviniek, a tiež k normálnej činnosti imunitného systému. Vápnik zohráva úlohu pri tvorbe energie látkovou premenou, pri normálnej činnosti svalstva, pri správnej neurotransmisii, a tiež pri zachovaní normálneho stavu kostí.

Volumass 35 Professional a jeho výhody

• výborný gainer na zvýšenie príjmu živín
  • má vysokú kalorickú hodnotu
  • prispieva k zvyšovaniu objemu svalovej hmoty a k jej udržiavaniu
  • obsahuje nevyhnutné esenciálne aminokyseliny
  • je obohatený o viaczložkový kreatínový komplex
  • je obohatený o glutamínový matrix a taurín
  • obsahuje aj kyselinu listovú a vápnik

Príchuť cinnamon vanilla: Zmes srvátkovej bielkoviny (koncentrát ultrafiltrovanej srvátkovej bielkoviny (mlieko) a izolát mliečnej bielkoviny, obsah bielkovinovej frakcie laktoglobulínu, laktoferínu, laktalbumínu a imunoglobulínu; emulgátor (sójový lecitín), maltodextrín, dextróza, kukuričný škrob, arómy (smotana (mlieko), škorica), kreatín monohydrát, Palatinose™ (izomaltóza), L-glutamín, taurín, L-alanín, zahusťovadlo (xantan), mikrokryštalický kreatín monohydrát, kreatín citrát, sladidlá (acesulfam-K, sukralóza), kreatín fosfát, kreatín pyruvát, kyselina listová.

Príchuť triple chocolate: Zmes srvátkovej bielkoviny (koncentrát ultrafiltrovanej srvátkovej bielkoviny (mlieko) a izolát mliečnej bielkoviny, obsah bielkovinovej frakcie laktoglobulínu, laktoferínu, laktalbumínu a imunoglobulínu; emulgátor (sójový lecitín), maltodextrín, dextróza, kúsky čokolády (cukor, kakaová masa, nízkotučný kakaový prášok, emulgátor [repkový lecitín], kakaové maslo), kakaový prášok (obsah tuku 10 - 12%), prášok mliečnej čokolády (mliečna čokoláda [cukor, kakaový prášok, plnotučné sušené mlieko, kakaové maslo], prírodná aróma), kukuričný škrob, kreatín monohydrát, aróma (čokoláda), Palatinose™ (izomaltóza), L-glutamín, taurín, L-alanín, zahusťovadlo (xantan), mikrokryštalický kreatín monohydrát, kreatín citrát, sladidlá (acesulfam-K, sukralóza), kreatín fosfát , kreatín pyruvát, kyselina listová.

Príchuť white chocolate: Zmes srvátkovej bielkoviny (koncentrát ultrafiltrovanej srvátkovej bielkoviny (mlieko) a izolát mliečnej bielkoviny, obsah bielkovinovej frakcie laktoglobulínu, laktoferínu, laktalbumínu a imunoglobulínu; emulgátor (sójový lecitín), maltodextrín, dextróza, prášok bielej čokolády (cukor, kakaové maslo, plnotučné sušené mlieko), kúsky čokolády (cukor, kakaová masa, nízkotučný kakaový prášok, emulgátor [repkový lecitín], kakaové maslo), kukuričný škrob, kakaový prášok (obsah tuku 10 - 12%), kreatín monohydrát, aróma (čokoláda) , Palatinose™ (izomaltóza), L-glutamín, taurín, L-alanín, zahusťovadlo (xantan), mikrokryštalický kreatín monohydrát, kreatín citrát, sladidlá (acesulfam-K, sukralóza), kreatín fosfát, kreatín pyruvát, kyselina listová.

Odporúča sa užívať 1 dávku (50 g) rozpustenú v 400 ml vody alebo nízkotučnom mlieku. Pre dosiahnutie požadovaného účinku konzumujte 30 minút po tréningu.

Nutričné hodnoty1 dávka (50 g)
Energetická hodnota 778 kJ / 186 kcal
Tuky 2,5 g
   z toho nasýtené mastné kyseliny 1,2 g
Sacharidy 22 g
   z toho cukry 10 g
Bielkoviny 17,5 g
Soľ 0,14 g
Kyselina listová 30 μg
Váônik 176 mg
ATTACK Multi-Component matrix (kreatín monohydrát, mikronizovaný kreatín monohydrát, kreatín citrát, kreatín bezvodý, kreatín pyruvát)1225 mg
   z toho kreatín 1056 mg
Patentovaná Multi-Component Glutamine matrix485 mg
L-glutamín 295 mg
L-alanín 190 mg
Taurín250 mg

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku! Produkt nie je náhradou vyváženej, rôznorodej stravy a zdravého životného štýlu! Skladujte mimo dosahu detí!

Hlavná kategória Rýchle sacharidy
Bez umelých sladidiel nie
Bezlepkový nie
Bez laktózy nie