Doručenie a platba

Prehľad možností doručenia

Vyberte si zo širokej ponuky doručenia podľa vašich preferencií.

• Doručenie už na ďalší pracovný deň pri objednaní do 21:00.

• Doručenie zadarmo pri objednávkach nad 60 €

• V Košiciach osobný odber zadarmo ešte dnes alebo doručenie v rovnaký deň na adresu od 1,90 € (ďalšie mestá pripravujeme)

Doručenia na výdajné miesto / osobný odber

Dopravca

Najbližší možný čas doručenia

Tracking

Cena doručenia (pri objednávkach do 60 €)

Cena doručenia (pri objednávkach nad 60 €)

Packeta

zadarmo*

Slovenská pošta

Osobný odber Košice

rovnaký pracovný deň

zadarmo

*Doručenie cez službu Packeta (Zásielkovňa) pre objednávky s hmotnosťou tovaru vyššou ako 5 kg nie je možné.

Doručenie na adresu

Dopravca

Najbližší možný čas doručenia

Tracking

Cena doručenia (pri objednávkach do 60 €)

Cena doručenia (pri objednávkach nad 60 €)

SPS kuriér

Slovenská pošta kuriér

Rozvoz Košice

rovnaký pracovný deň

pripravujeme

zadarmo

Platba kartou online - Svoju objednávku môžete zaplatiť kartou, ktorá má povolené platby na internete. Ide o pohodlný a bezpečný spôsob bezhotovostnej platby. Aktuálne prijímame platobné karty VISA, VISA Electron, Maestro a MasterCard, rovnako môžete zaplatiť cez Apple Pay alebo Google Pay.

Platba bankovým prevodom - Platbu za tovar môžete realizovať aj prostredníctvom online bankovníctva. Na vašu e-mailovú adresu pošleme informácie potrebné pre uskutočnenie platby cez elektronické bankovníctvo. Platba musí byť na náš účet pripísaná do 7 dní od vystavenia objednávky. Nezabudnite vyplniť všetky potrebné údaje, najmä variabilný symbol, inak sa môže proces predĺžiť. Tovar vám odošleme po zaevidovaní platby na našom účte.

TatraPay - Klienti Tatra Banky majú možnosť zaplatiť svoju objednávku rýchlo a komfortne prostredníctvom aplikácie TatraPay.

Platba na dobierku - Tovar zaplatíte prepravcovi v hotovosti alebo kartou pri prevzatí zásielky na vami uvedenej adrese. Poplatok za platbu na dobierku je 1 €.

Hotovosť/karta na predajni - Akceptujeme karty Visa, Visa Electron, Maestro a MasterCard. Kartou alebo v hotovosti môžete zaplatiť tovar priamo u nás v predajni, ktorú nájdete na Rastislavovej 93 v Košiciach.